• PLG-slide1-FA_OK
  • PLG-slide2-FA_OK2
  • PLG-slide4-FA,EN_OK
  • PLG-slide3-PG-FA_OK
  • کارگروه ویژه پژوهش و نوآوری

 

تنوع محصول: توليد انواع محصولات لاستیکی صنعت خودرو و ساير صنايع شامل بيش از 500 شماره فنی انواع محصول برای صنايع بزرگ خودروسازی، ريلی و قطار شهری، ساختمان و سازه های بزرگ، تاسیسات دریایی، فضای شهری و زمین بازی پارک ها، برق و الکترونيک و ساير صنايع، از ويژگی های سبد تولیدات گروه صنعتی پارت لاستیک است.

تنوع تکنولوژی: بهره‏ ‏مندی از طیف گسترده‌ای از ماشین آلات و تجهیزات برای توليد انواع محصولات از جمله انواع نوار لاستيکی، نوار لاستیکی فلزدار، نوار اسفنجی، نوار لاستیکی با پوشش فلوک (مخمل)، قطعات قالبی لاستیکی فلزدار و بدون فلز، شیلنگ‌های کم فشار، لوله سوخت، عایق بدنه و سایر محصولات اين حوزه، از مزايای منحصر بفرد ما است.

توان طراحی: تجربه چندین ساله در توليد دامنه متنوعی از محصولات در کنار آموزش و کسب مهارت از توليدکنندگان برتر محصولات لاستیکی در اروپا و آسیا و اخذ دانش فنی و همکاری مشترک و همچنین تکیه بر تحقیق و توسعه، ما را در رديف توانمندترین صنايع داخلی در زمينه طراحی و توليد محصولات جديد لاستیکی و پلاستیکی اين حوزه قرار داده است.

کیفیت پایدار: کسب رتبه های ممتاز از توليدکنندگان داخلی و خارجی و سازمان های نظارتی در بخش های مختلف صنعت، گواهی کيفيت ISOTS و استانداردهای داخلی بالا و تعهد عمیق به مشتریان، ما را قادر به توليد باکيفيت و پايدار در عرصه صنعت محصولات لاستیکی و پلاستیکی خودرو و سایر صنایع در ایران نموده است.

پژوهش و نوآوری: کارگروه سرمایه گذاری ‏های ریسک پذیر، با سیاست‌گذاری و هدایت فعالیت‌های لازم جهت توسعه و ارتقاء فناوری و تقویت بنیادِ دانش، تلاش می‌کند با بهره‌گیری از نیروهای انسانی متخصص، مبانی علمی روز، همکاری با مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی و دانش موجود در کلیه واحدها، با رویكرد مدیریت دانش، پویایی را بیش از پیش سرعت بخشد.

گروه صنعتی پارت لاستیک

گروه صنعتی پارت لاستیک در سال 1364 با تاسیس اولین شرکت گروه آغاز به کار کرد. این مجموعه بزرگ صنعتی هم اکنون با بیش از 2000 نفر پرسنل و در قالب بیش از 12 واحد صنعتی و خدماتی مستقل مشغول به نقش آفرینی در عرصه اقتصادی کشور می باشد.

سبدی متنوعی از محصولات و خدمات شامل انواع نوارهای آب بندی لاستیکی و پلاستیکی، انواع لرزه گیر و ضربه گیر لاستیکی، شیلنگ های کم فشار، لوله های سوخت پلاستیکی، قالب، ابزار و ماشین های صنعتی لاستیک و پلاستیک، رنگ، رزین و حلال، انواع عایق بدنه و ماستیک، قطعات پلاستیکی و ... سهم عمده ای از بازار خودرو و سایر صنایع کلیدی کشور را به خود اختصاص داده است.

تلاش بی وقفه تیم ما در راستای ارتقاء دائمی تکنولوژی و دانش فنی، توجه ویژه به تحقیق و توسعه، تمرکز بر داخلی سازی و بهره گیری از استانداردهای تولید در کلاس جهانی بوده و ما را در زمره صنایع پیشرو در این حوزه قرار داده است. 

اخبار گروه

افتتاح خط تولید مجموعه رام زير موتور و دسته موتورهای دناپلاس اتوماتيك ايران خودرو در شركت رينگ سازی مشهد و پارت لاستیک

مجموعه رام زير موتور و دسته موتورهای دناپلاس اتوماتيك ايران خودرو (DAE) در شركت رينگ‌سازي مشهد و پارت‌لاستیک طراحی و به مرحله توليد انبوه رسيد. ايكوپرس- در ششمين [...]

پارت لاستیک؛ برند برتر ششمین همایش برندینگ

پارت لاستیک برند برتر ششمین همایش برندینگ - مردادماه 1397 معرفی شد.​

تبدیل ضایعات پلاستیکی وسایل نقلیه به فوم توسط روغن نارگیل

مرجع پلیمر در بازار ایران: وسایل نقلیه همراه با اجزای پلاستیکی، فلزی و لاستیکی آن مسئول تولید میلیون‌ها تن ضایعات پلاستیکی در سراسر جهان می‌باشند. محققان موفق به [...]

سری جدید پلی متیل متاکریلات در تولید قطعات غیر شفاف خودرو

سری جدید پلی متیل متاکریلات در تولید قطعات غیر شفاف خودرو
ادامه مطلب

فناوری ضدحریق کردن کامپوزیت با گرافن

فناوری ضدحریق کردن کامپوزیت با گرافن
ادامه مطلب